Zawory zwrotne

 

Oferta zaworów zwrotnych firmy GESTRA obejmuje urządzenia kontroli cyrkulacji, zawory zwrotne, zawory zwrotne dwupłytkowe, zawory zwrotne klapowe. Wszystkie zawory mają konstrukcję wafla oraz charakteryzują się  bardzo małymi długościami całkowitymi. Ze względu na te cechy wykonania, zawory te mają następujące zalety w porównaniu z konwencjonalnymi zaworami:

–                     kompaktowe wykonanie,

–                     minimalną wagę,

–                     możliwość instalacji w dowolnej płaszczyźnie,

–                     niskie koszty instalacji,

–                     szeroka gama stosowanych materiałów,

–                     oszczędność miejsca podczas magazynowania

Zmniejszona objętość korpusów tego typu zaworów jest dodatkowym atutem w odniesieniu do kosztów materiałów, a tym samym ceny zakupu. Będzie to szczególnie widoczne w przypadku drogich wysokiej jakości materiałów które są wymagane do specjalnych zastosowań. Ze względu na wyrafinowane techniki produkcji i doskonałe właściwości hydrodynamiczne, zawory GESTRA wnoszą cenny wkład do bezpiecznego funkcjonowania zakładów przemysłowych.

Szeroki zakres ciśnień nominalnych od PN 16 do PN 160 i wielkości od DN 15 mm do DN 1200 mm, gwarantują, że znajdziesz dokładnie zawór dostosowany do danej aplikacji.

40 lat doświadczenia w rozwoju i produkcji zaworów zwrotnych, dają pewność uzyskania produktów o najwyższej jakości i niezawodności.